^ →* →

Головний спеціаліст
Панасенко О.В. 21.07.2020

Минулої неділі відбулися матчі п’ятого туру Південної футбольної ліги. Талалаївська команда «ТАС-АГРО» на своєму стадіоні приймали команду «Динамо» з Гнідинців Варвинського району. Перед початком матчу спонсори нашої команди Агрофірма «ТАС-АГРО ПІВНІЧ» презентувало для своєї команди нову футбольну форму. Потрібно сказати, що в цьому футбольному сезоні Агрофірма «ТАС-АГРО ПІВНІЧ» проявляє неабияку увагу розвитку футболу в Талалаївському районі.
Крім прекрасної футбольної форми вони надають транспорт на виїздні матчі команди, закупили футбольні м’ячі. Представник агрофірми постійно присутній на матчах команди і вдома і на виїзді. Це вселяє надію на подальший розвиток футболу в нашому районі. Ну а тепер про перебіг подій на футбольному полі.
Перший тайм пройшов у рівній боротьбі без особливих моментів біля воріт обох команд. Здається наші футболісти пристосовуваоися до нової футбольної форми. В першому таймі запам’ятався хіба що сейв нашого воротаря Андрія Гриценка, який в карколомному стрибку кінчиками пальців перевів м’яча на кутовий після удару, який спрямував футболіст «Динамо» в нижній кут воріт. Але другий тайм матчу подарував вболівальникам справжню драматургію. З початку тайму нашим футболістам стало вдаватися швидкий перехід від оборони до атаки завдяки точним дальнім передачам. І раз поз раз наші футболісти завдяки хорошим швидкостям відривалися від захисників «Динамо» і виходили на ударні позиції. В середині тайму такий прохід закінчився прицільним ударом з-за меж карного майданчика, але м’яч зупинила перекладина воріт суперника. А на 34 хвилині другого тайму до атаки вдало підключився наш лівий захисник Артем Стеценко і сильним і саме головним точним ударом метрів з 35 вразив ворота команди «Динамо». Це я вам скажу був шедевральний гол. Суперники побігли відіграватися, але при цьому наражалися на гострі контратаки наших футболістів. В одному з епізодів на 89 хвилині основного часу Вадим Переворуха забиває другий гол у ворота «Динамо». Але боковий арбітр зафіксував офсайд і головний суддя матчу гол не зараховує. Останні хвилини матчу стали валідольними для наших вболівальників. Було декілька гострих проходів в нападаючих суперників, але наші захисними і воротар досить холоднокровно ліквідовувли небезпеку біля своїх воріт.
І в підсумку перемога з мінімальним рахунком 1:0. Після цієї перемоги наша команда з 6 очками перемістилася на сьоме місце в турнірній таблиці.
Наступні два поєдинки команда «ТАС-АГРО» проведе на виїзді. Спочатку буде гра з командою «Штурм-Гаранбуд», яка посідає 5 місце з 8 очками, а потім поїде в гості до Срібного, які після п’яти турів займають другу позицію.