^ →* →

Головний спеціаліст
Панасенко О.В. 14.07.2020

Є перша перша перемога!
12 липня були зіграні матчі четвертого туру Південної футбольної ліги. Команда «ТАС-АГРО» вдома приймала команду з Журавки Варвинського району. За підсумками трьох турів команди не мали жодної перемоги і відповідно займали останні місця в турнірній таблиці.
Хотів би відразу відмітити якісну роботу працівника селищного стадіону Олександра Смалька. Футбольне поле було в ідеальному стані. Оригінально підстрижений газон, чітка розмітка. Все це налаштовувало на якісну гру. І футболісти обох команд показали непоганий, а головне результативний футбол.
Традиційно початок матчу був за гравцями «ТАС-АГРО», які одразу пішли в наступ і вже на п’ятій хвилині матчу Тарас Чопілко вихованець Болотницького футболу, а нині відомий футбольний суддя Київської обласної федерації футболу, прийняв м’яч поблизу штрафного майданчика гостей і красивим розрізним пасом вивід сам на сам з голкіпером суперників Влада Сиволожського і кращий бомбардир талалаївської команди не схибив. Господарі поля повели в рахунку. Одразу ж капітан «ТАС-АГРО» Андрій Гриценко закликав своїх футболістів не розслаблятися і продовжувати тиснути на ворота суперників. Проте заклик капітана не всі почули. І вже на 12 хвилині зустрічі захисники господарів дали вільно пробити з двадцяти метрів і постріл гостей вдався. Мяч залетів у нижню девятку воріт, які захищав Андрій Гриценко. Рахунок стає 1:1. Невже знову повторитсься сценарій попередніх матчів, коли ми першими забивали гол, а в підсумку програвали. І розвиток подій в першому таймі підтверджував таку думку вболівальників. В підсумку на першу переву команди пішли з нічийним результатом.
Початок другого тайму був за гостями. Вони більш агресивно атакували і на 15 хвилині другого тайму суддя призначає пенальті в наші ворота в досить неоднозначній ситуації. Гравець гостей підходить виконувати пенальті і чітко пробиває в кут воріт. Гол. Але суддя не зараховує його, оскільки футболіст пробив до свистка судді і пропонує повторити удар. Але другий удар у футболіста Журавки вийшов не точним. Такий розвиток подій здається розбудив наших футболістів. І вже на 25 хвилині другого тайму суддя призначає штрафний біля воріт гостей. До м’яча підходить девятий номер Вадим Переворуха і чітким ударом кладе м’яча у нижній кут воріт. Ми вже попереду 2:1. Гості кинулись відігруватися, але раз за разом отримували гострі контрвипади на свої ворота. На 34 хвилині другого тайму все той же Вадим Переворуха робить дубль вийшовши один на один з воротарем. А на останніх хвилинах матчу Тарас Чопілко майстерно підставився у штрафному майданчику гостей і суддя вказує на одинадцятиметрову відмітку. Пенальті став реалізовувати сам Чопілко і воротар гостей був безсилий.
В підсумку перша в цьому чемпіонаті перемога «ТАС-АГРО» з рахунком 4:1. Після чотирьох турів наша команда залишилась на девятому місці, але тепер їх відділяє від шостого місця лише оде очко. В наступному турі наша команда 19 липня прийматиме на своєму полі гнідинське «Динамо», яке має на одне очко більше талалаївчан і займає шосте місце.
А 18 липня на селищному стадіоні буде проводитись традиційний кубок з міні-футболу присвячений пам’яті колишнього директора Болотницької загальноосвітньої школи Юрія Степановича Ковальова. Кубок буде розігруватися окремо серед чотирьох ветеранських команд та чотирьох молодіжних. Початок турніру о 10 годині.