^ →* →

Головний спеціаліст
Панасенко О.В. 08.07.2020

Чемпіонат Південної футбольної ліги
Минулої неділі були зіграні матчі третього туру Південної футбольної ліги. Наша команда «ТАС-АГРО» на виїзді зустрічалась з линовицьким «Кристалом». В Линовицю наших футболістів приїхали підтримати представники спонсора команди Агрофірми «ТАС-АГРО Північ», а також голова районної ради Юрій Дзюбан та селищний голова Юрій Величко.
Початок гри вселив надію в наших вболівальників в тому, що нарешті ми зможемо отримати першу перемогу в чемпіонаті. З перших хвилин ініціатива була повністю нав стороні наших футболістів. Раз за разом небезпечні моменти виникали у воріт господарів зустрічі. І на 18 хвилині гри численні атаки завершились голом у виконанні Влада Сиволожського. Це вже в другому матчі підряд він забиває голи. Після забитого голу наша команда продовжувала гостро атакувати, але у вирішальну мить підводила реалізація. В цей момент навіть линовицькі вболівальники стали говорити, що у їхніх футболістів немає шансів на перемогу у цій грі. Але на 33 хвилині першого тайму на авансцену гри вийшла «людина в чорному», себто головний суддя матчу. Він призначає вільний штрафний удар в сторону воріт нашої команди. При виконанні цього удару м’яч не торкнувшись абсолютно нікого з гравців обох команд залітає в наші ворота. За зрозумілими всім хто мало-мальськи розуміється на тонкощах цієї гри правилах футболу таки чином забитий м’яч не зараховується. Але виявляється суддя цього матчу відверто глузуючи над правила гри зараховує цей гол. Гравці та представники нашої команди намагалися довести абсурдність такого рішення рефері. Але це не вплинуло на прийняте таким горе-суддею рішення. І рахунок стає 1:1. Такий перебіг подій явно психологічно підкосив наших гравців і бквально через дві хвилини захисники «ТАС-АГРО» допускаються прикрої помилки і на перерву команди йдуть з рахунком 2:1 на користь «Кристалу». На самому початку другого тайму наші захисники знову не розібрались між собою і в результаті вихід гравця господарів поля один на один з нашим воротарем і рахунок вже 3:1. Після цього гра на деякий час заспокоїлась. Під кінець другого тайму було два моменти за участю нашого наймолодшого гравця Володимира Лута, але брак досвіду не дозволив йому забитии голи у ворота суперників. У підсумку знову поразка нашої команди. Після трьох турів наша команда посідає передостаннє місце і свій наступний поєдинок проведе на своєму полі проти команди яка йде на останньому місці в першості Південної футбольної ліни. Це команда «Журавка» з однойменного села Варвинського району. Початок гри о 18-00год. А лідирують в чемпіонаті дві команди, які мають по 7 очок при однаковій різниці забитих і пропущених м’ячів. Це команда «Штурм-Гарантбуд» та команда «Замістя». Обидві команди з Прилуцького району.

Наша адреса: 17200, Чернігівська обл., Талалаївський район,
смт. Талалаївка, вул. Центральна, 5, тел.: 2-12-28